انا متزوجة من شهر 5 واخدت حبوب منع الحمل لمدة 3 شهور بعد كدة زوجى سافر علشان هو عايش برا مصر بعد كدة الدورة كانت بتيجى عادى فى ميعادها ومن اول شهر واحد بدات تتاخر 48 يوم وجات وبردة الشهر دة لحد دلوقتى 50 يوم ولسة ماجتش مش عارفة السبب اية اسفة للاطالة

ستوري

  • حساء الدجاج ونزلات البرد
  • اضرار قلة النوم على الجسم
  • فائدة الأطعمة البيضاء
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  • نسائية وتوليد
  1. أختي الفاضلة ..اولا انتي اخطأتي في اخذ هذه الحبوب في بدايه الزواج ..لان من شأنها عمل تلاعب في الدوره الشهريه .لكن السؤال هل الدوره لا تاتي بعد 28 يوم او 30 وتاني بعد 50 يوم ؟؟.. في هذه الحاله يرجي عمل اختبار حمل .. اولا ثم نسبه هرمونات الانوثه حتي نتاكد من السبب .. وشكرا .